W zeszłym tygodniu dołączyłem do grona ambasadorów serwisu SitePoint. Serwis ten śledziłem od dłuższego czasu, niektóre artykuły wykorzystywałem jako merytoryczną pomoc podczas pisania na blogu, inne jako źródło ciekawych i co najważniejsze, aktualnych informacji. Forum, będące częścią serwisu, odwiedzałem rzadko, zwłaszcza że na chwilę obecną jest ono malutkie i dopiero się rozkręca. Stan rzeczy chcą zmienić jego administratorzy i przygotowali ciekawy konkurs.

Zacznijmy od nagród. Główną nagrodą jest możliwość zamówienia drukowanej kopii dowolnej książki ze sklepu SitePoint, powerbank oraz gadżety związane z serwisem (długopisy, naklejki, itp.). Nagrodą pocieszenia jest ebook lub trzymiesięczna subskrypcja w serwisie learnable.com oraz wspomniane wcześniej gadżety.

Co trzeba zrobić żeby wygrać? Wystarczy napisać najciekawszy temat lub komentarz. Konkurs trwa przez cały czerwiec, więc macie nieco czasu na przygotowanie odpowiedniego wpisu/komentarza. Pisać możecie w dowolnej kategorii z wyłączeniem ofert pracy. W każdym tygodniu organizatorzy konkursu będą obserwować inne kategorie, co nie znaczy, że trzeba w nich pisać. Na pewno to pomoże, ale nie jest to wymóg. Do obserwowanych kategorii należą:

Na koniec ważna informacja. Forum prowadzone jest w języku angielskim, więc jego znajomość jest wymagana.

Powodzenia!

źródło: http://community.sitepoint.com/t/its-competition-time-post-in-june-and-win-big/191173